SVEIKI PRODUKTAI (متنوع وعام)

Allrestaurants - SVEIKI PRODUKTAI - Vilnius, ليتوانيا

العنوان: P. Luksio g. 32, 09108 Vilnius, ليتوانيا
الهاتف: +37065944144 الموبايل: * الفاكس: *
الموقع الإلكتروني: http://livinn.lt البريد الإلكتروني: *

Šiandien pasaulyje prekių gaminama tiek, kad kiekvieno poreikiai gali būti patenkinti su kaupu. Tačiau kaip išsirinkti? Kaip susigaudyti kurios geros, kurios pagamintos su ingredientais–pakaitalais ar potencialiai kenksmingomis medžiagomis? Kaip suprasti, kas rašoma etiketėse ir tarp eilučių? Kuriam gamintojui tikrai rūpi vartotojas, o kuris tik garsiai apie tai kalba? Ir pagaliau, kaip rasti laiko šiam darbui atlikti?

Mes būtent tuo ir užsiimame, o tai darydami esame išrankūs. Parduotuvių grupė „Livinn - sveiki produktai“ prekiauja aukštos kokybės natūraliais ir ekologiškais maisto produktais, natūralia bei ekologiška kosmetika, švaros prekėmis. Mūsų siūlomas maistas – skanus, kosmetika – veiksminga, švaros prekės – efektyvios. Patirkite patys, kad natūralu ir ekologiška – tai ne aidas iš praeities, o labai racionalus ir malonus modernaus žmogaus pasirinkimas!

Allrestaurants - SVEIKI PRODUKTAI - Vilnius, ليتوانيا Allrestaurants - SVEIKI PRODUKTAI - Vilnius, ليتوانيا Allrestaurants - SVEIKI PRODUKTAI - Vilnius, ليتوانيا Allrestaurants - SVEIKI PRODUKTAI - Vilnius, ليتوانيا Allrestaurants - SVEIKI PRODUKTAI - Vilnius, ليتوانيا

التصنيف حسب أنواع المطابخ

NEWSLETTER

البريد الإلكتروني: 

 

نــادي الـطـبـاخـيـن

شـركـات خـدمـات وتـزويـد الـمـطـاعـم

x
X