ECO BLIK (متنوع وعام)

Allrestaurants - ECO BLIK - Wolomin, بولندا

العنوان: Narcyzowa 13, 05-200 Wolomin, بولندا
الهاتف: +48535341401 الموبايل: * الفاكس: *
الموقع الإلكتروني: http://ecoblik.pl البريد الإلكتروني: *

Praca nad linią produktów Blik to niezwykłe doświadczenie. Poznawanie nowych smaków, spotykanie na swojej drodze ciekawych ludzi, gromadzenie wiadomości o tym, co pożyteczne dla naszego zdrowia, nie tylko na zawsze zmieniło nasze dotychczasowe nawyki, ale przede wszystkim, sposób patrzenia na życie.

Zarówno w pracy, jak i na co dzień, wybieramy wyłącznie naturalne składniki, pozbawione sztucznych aromatów i barwników. Doceniamy też rzeczy proste, piękne i niespotykane. Dlatego oprócz całych pąków kwiatów i starannie ususzonych liści, staramy się dodać do tej kompozycji coś jeszcze. Nasze zaangażowanie, radość wspólnej pracy i dbałość o szczegóły - aby wspólnie stworzyć coś ciekawego i niepowtarzalnego.

Daje nam to możliwość pracy w świetnym i zgranym zespole, wśród osób wkładających całe swoje serce w to, co robią. Jesteśmy szczęśliwi, że wspólnie możemy tworzyć coś tak niezwykłego, co mamy nadzieję stanie się inspiracją dla innych i pozwoli zmienić ich życie. Dlatego nieważne do kogo i gdzie trafiają nasze produkty. Tworzymy je dla wszystkich - bo kiedy dbasz o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, nie liczy się kim jesteś i czym się zajmujesz - ważne, że robisz coś dla siebie. To sprawia, że jesteśmy dumni z tego, co robimy - aby móc dawać wszystkim RADOŚĆ KAŻDEGO DNIA.

Allrestaurants - ECO BLIK - Wolomin, بولندا Allrestaurants - ECO BLIK - Wolomin, بولندا Allrestaurants - ECO BLIK - Wolomin, بولندا Allrestaurants - ECO BLIK - Wolomin, بولندا Allrestaurants - ECO BLIK - Wolomin, بولندا

التصنيف حسب أنواع المطابخ

NEWSLETTER

البريد الإلكتروني: 

 

نــادي الـطـبـاخـيـن

شـركـات خـدمـات وتـزويـد الـمـطـاعـم

x
X