ADA-GASTROGAZ (متنوع وعام)

Allrestaurants - ADA-GASTROGAZ - Sulechow, بولندا

العنوان: Kolejowa 9 , 66-100 Sulechow, بولندا
الهاتف: - الموبايل: * الفاكس: *
الموقع الإلكتروني: http://ada-gastrogaz.com.pl/ البريد الإلكتروني: *

MASZYNY I URZĄDZENIA GASTRONOMICZNE "ADA-GASTROGAZ" jest firmą produkcyjną z siedzibą w Sulechowie koło Zielonej Góry, istniejącą od 1996 roku, specjalizującą się w produkcji gazowych oraz elektrycznych urządzeń gastronomicznych oraz realizującą indywidualne zamówienia na meble i urządzenia. Wyposażamy restauracje, bary oraz punkty zbiorowego żywienia w urządzenia gastronomiczne do obróbki żywności.

W naszej ofercie znajdują się urządzenia zasilane energią elektryczną oraz gazem m. in:
- rożna
- smażalniki
- opiekacze
- kuchenki
- piece do pizzy
- naleśnikarki
- witryny grzewcze

Wieloletnie doświadczenie w produkcji pozwala nam na zapewnienie naszym odbiorcom atrakcyjnej i zróżnicowanej oferty wyposażenia gastronomii o najwyższej jakości. Ponadto nasze produkty wykonane są zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej, posiadają znak CE, atesty Instytutu Nafty i Gazu oraz są zgodne z wymogami stawianymi przez przemysł gastronomiczny.
Uzupełnieniem naszej oferty są usługi w zakresie spawania metodą TIG, cięcia, gięcia blachy oraz zgrzewania.

Allrestaurants - ADA-GASTROGAZ - Sulechow, بولندا Allrestaurants - ADA-GASTROGAZ - Sulechow, بولندا Allrestaurants - ADA-GASTROGAZ - Sulechow, بولندا Allrestaurants - ADA-GASTROGAZ - Sulechow, بولندا Allrestaurants - ADA-GASTROGAZ - Sulechow, بولندا

التصنيف حسب أنواع المطابخ

NEWSLETTER

البريد الإلكتروني: 

 

نــادي الـطـبـاخـيـن

شـركـات خـدمـات وتـزويـد الـمـطـاعـم

x
X