A&B DROB (متنوع وعام)

Allrestaurants - A&B DROB  - Żukowo, بولندا

العنوان: Pod Elżbietowo 9, 83-330 Żukowo, بولندا
الهاتف: +48586817685 الموبايل: * الفاكس: *
الموقع الإلكتروني: http://abdrob.pl البريد الإلكتروني: *

Ubojnia drobiu A&B DROB Sp. z o.o., założona przez Adama Aniszewskiego oraz Wacława Bastiana na pięknej ziemi kaszubskiej, działa od 1993 roku. Założyciele to przedsiębiorcy o długoletnim doświadczeniu w branży drobiarskiej – hodowlą kurczaków zajmowali się już od 1979 roku. Przez kilka pierwszych lat działalność firmy polegała na hodowli drobiu, a następnie rozszerzono ją także o ubój. Od roku 2003 A&B DROB Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem specjalizującym się wyłącznie w uboju i rozbiorze drobiu.

Ubojnia drobiu A&B DROB Sp. z o.o. osiągnęła niedawno pełnoletniość. Za nami osiemnaście lat zdobywania doświadczeń, doskonalenia metod produkcji i zarządzania jakością, rozbudowywania zakładu, modernizacji parku maszynowego i poszerzania oferty dla naszych kontrahentów. Naszym „świadectwem dojrzałości” może być wysoka lokata w rankingu „Diamenty Forbesa” za rok 2010.

Naszymi atutami są nie tylko dojrzałość i doświadczenie. Są nimi także: ambicja, dynamika, ukierunkowanie na rozwój i doskonalenie oraz na satysfakcję nawet najbardziej wymagających klientów. W 2010 roku dokonaliśmy rozbudowy przedsiębiorstwa. Powierzchnia użytkowa wzrosła dwukrotnie, dzięki czemu wydajność produkcji wynosi obecnie około 7 ton kurczaka na godzinę. Rozbudowę powiązaliśmy z doposażeniem linii produkcyjnej. Postawiliśmy na sprzęt firmy MEYN – światowego lidera wśród producentów maszyn i urządzeń dla przemysłu spożywczego. Gwarantuje to jakość produktów, spełniającą najwyższe standardy.

Nie tylko nasza linia produkcyjna jest najwyższej jakości. Nasze kurczaki hodowane są w samym sercu Kaszub – krainy o czystym powietrzu i czystej wodzie, dzięki czemu ich mięso jest tak smaczne. Aby zaś nic tego smaku zepsuć nie mogło, wdrożyliśmy systemy zarządzania jakością produkcji: HACCP i GMP.
HACCP czyli System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa żywności z punktu widzenia jej jakości zdrowotnej. Jest on rękojmią, że robimy wszystko co możliwe dla bezpieczeństwa wyrobu i konsumenta, w odniesieniu do przepisów, zasad dobrej praktyki produkcyjnej i potrzeb klientów.
GMP czyli Dobra Praktyka Wytwarzania oznacza zestaw standardów, które zapewniają wysoką jakość i czystość użytych surowców oraz gotowego produktu. Zapewniają również pełną kontrolę nad jakością i pochodzeniem surowców.

Wyroby pochodzące z ubojni drobiu A&B DROB Sp. z o.o., dzięki znakomitej jakości i konkurencyjnym cenom znalazły już uznanie u odbiorców nawet z odległych zakątków kraju. My zaś – dzięki wysokiej wydajności linii produkcyjnych oraz rozbudowanej flocie pojazdów ciężarowych jesteśmy w stanie sprostać każdemu zamówieniu.

Allrestaurants - A&B DROB  - Żukowo, بولندا Allrestaurants - A&B DROB  - Żukowo, بولندا Allrestaurants - A&B DROB  - Żukowo, بولندا Allrestaurants - A&B DROB  - Żukowo, بولندا Allrestaurants - A&B DROB  - Żukowo, بولندا

التصنيف حسب أنواع المطابخ

NEWSLETTER

البريد الإلكتروني: 

 

نــادي الـطـبـاخـيـن

شـركـات خـدمـات وتـزويـد الـمـطـاعـم

x
X