DEVELEY POLSKA (متنوع وعام)

Allrestaurants - DEVELEY POLSKA  - Warsaw, بولندا

العنوان: Batalionu Platerówek 3, 03-308 Warsaw, بولندا
الهاتف: +48223263450 الموبايل: * الفاكس: *
الموقع الإلكتروني: http://develey.com.pl البريد الإلكتروني: *

Tradycja i innowacja są wpisane w historię korporacyjną firmy. Marka Develey łączy globalność z regionalnością. Od lat staramy się, aby nasze produkty były synonimem najwyższej jakości. W tym, co robimy, znajdujemy uznanie naszych konsumentów: dziś grupa Develey to największy producent musztardy w Europie.
Ponad 160-letnie doświadczenie pozwala nam skupiać się na tym, co ważne.


Firma została założona w Niemczech w 1845r. Dzisiaj operuje w kilku krajach Europy i jest jednym z najbardziej liczących się producentów musztard i delikatesowych sosów zimnych. Zatrudniamy ponad 1000 osób w naszych zakładach na terenie całej Europy.

Develey Polska istnieje na polskim rynku od 1995r. i jest czołowym dostawcą delikatesowych sosów zimnych i dressingów w Polsce.
Poza marką Develey, przedsiębiorstwo zajmuje się również obszarem marki własnej dla klienta. Lata 1996-2006 to czas dynamicznego rozwoju Develey Polska, który trwa do dziś. Od momentu powstania firmy na terenie Polski, konsekwentnie powiększamy asortyment produktów w ramach marki Develey, jak i marek własnych. W ciągu zaledwie dekady firma zdobyła pozycję renomowanej marki skupiającej się na wytwarzaniu wyrobów najwyższej jakości.

W 2005r. produkcja została przeniesiona do nowo powstałej fabryki. Celem tego działania było podniesienie standardów jakościowych produktów marki Develey oraz troska o środowisko.

Develey Polska - jako firma z tradycją - nieustannie wychodzi naprzeciw potrzebom klientów. Nasz zespół, liczący ponad 200 osób dba o:
- najwyższą jakość swoich produktów
- innowacyjność
- wysoki poziom satysfakcji klientów
- kompetencje swoich pracowników
- wysokie standardy higieniczne

Kontrola jakości
Ukierunkowanie na jakość zawsze było czynnikiem decydującym o sukcesie grupy Develey.

Zdajemy sobie sprawę, że każdego dnia ktoś sięga po nasze produkty. Chcemy, aby nasi konsumenci byli świadomi, ze dostają produkt najwyższej jakości, dlatego też nie uznajemy kompromisów w kwestii jakości i bezpieczeństwa produktu. Czynimy wszystko, aby zapobiegać zagrożeniom dla zdrowia, rozpoznać potencjalne ryzyka podczas opracowywania i wytwarzania oraz transportu. Nasze systemy zarządzania jakością opierają się na międzynarodowych normach i obejmują wszystkie elementy, które są niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa żywności oraz stałej, wysokiej jakości naszych technologii i produktów

Nasze systemy zarządzania jakością opierają się na międzynarodowych normach i obejmują wszystkie elementy, które są niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa żywności oraz stałej, wysokiej jakości naszych technologii i produktów. Bezpieczeństwo żywności jest efektem odpowiedzialnych działań na wszystkich etapach łańcucha dostaw - od pola uprawnego aż po konsumenta. Dlatego również od naszych kontrahentów żądamy wprowadzania odpowiednich systemów jakości i pomagamy im w zbudowaniu rzetelnych łańcuchów dostaw

Polityka jakości realizowana jest przez każdego pracownika firmy
Spełniamy oczekiwania i potrzeby naszych klientów poprzez :

Smaczne i bezpieczne produkty

Wysoki poziom higieny

Przestrzeganie ustalonych norm i procedur

Ciągłe doskonalenie się jednostki oraz całej organizacji zakładu

Oszczędność i solidność

Samokontrolę wspartą nadzorem

Elastyczność i skuteczność działania

To jest nasza jakościowa siódemka.

Misja

Rozwój przez jakość i innowacyjność
Działamy z myślą o przyszłości i skupiamy się na tym, co ważne. Niezmiennie od lat przestrzegamy zasad, które gwarantują produkty najwyższej jakości. Odważnie i z zamiłowaniem do tego, co robimy, inwestujemy w markę i technologię.

Ukierunkowanie na klienta
Zadowoleni klienci to warunek naszego sukcesu. Ich potrzeby stawiamy w centrum naszych starań. Z entuzjazmem podchodzimy do wyzwań stawianych nam przez naszych konsumentów. Wspieramy badania produktowe, które opieramy na dialogu z nimi.

Połączenie tradycji, efektywności
i elastyczności
Nasz sukces opiera się na wiedzy wynikającej z wieloletniego doświadczenia. Dbamy o tradycję, jednocześnie wysoko cenimy rozwój. Wiemy, że tylko zmotywowany i kompetentny zespół będzie tworzył efektywnie. Wspieramy naszych pracowników, gdyż wysoka jakość naszej działalności jest efektem ich wkładu.

Środowisko
Szanujemy środowisko oszczędnie zużywając zasoby i dokonując ciągłych ulepszeń w zarządzaniu produkcją. Ponosimy odpowiedzialność za nasze otoczenie i jesteśmy przekonani, że działania przyjazne dla środowiska w znacznym stopniu wpłyną również na ekonomiczny sukces naszej firmy

Allrestaurants - DEVELEY POLSKA  - Warsaw, بولندا Allrestaurants - DEVELEY POLSKA  - Warsaw, بولندا Allrestaurants - DEVELEY POLSKA  - Warsaw, بولندا Allrestaurants - DEVELEY POLSKA  - Warsaw, بولندا Allrestaurants - DEVELEY POLSKA  - Warsaw, بولندا

التصنيف حسب أنواع المطابخ

NEWSLETTER

البريد الإلكتروني: 

 

نــادي الـطـبـاخـيـن

شـركـات خـدمـات وتـزويـد الـمـطـاعـم

x
X