AGRIMEX VESTEC (متنوع وعام)

Allrestaurants - AGRIMEX VESTEC - Panenske Brezany, جمهورية التشيك

العنوان: Hlavni 199, 250 70 Panenske Brezany, جمهورية التشيك
الهاتف: +420233089548 الموبايل: * الفاكس: *
الموقع الإلكتروني: http://agrimex.org البريد الإلكتروني: *

Společnost AGRIMEX Vestec a.s. byla založena v roce 1995 a v roce 2017 se stala součástí koncernu Hamé s.r.o. Již od prvopočátku se zabývá zpracováním, výrobou a obchodem se zmrazenými potravinami, zejména zeleninou, zeleninovými směsmi a ovocem. Naše produkty jsou určeny jak pro retailový trh, tak i pro segment gastronomie.
Velkým mezníkem společnosti byl rok 2006, kdy byl v únoru uveden do provozu zcela nový komplex a zároveň sídlo společnosti v Panenských Břežanech na severním okraji Prahy. I dnes se jedná o nejmodernější mrazírenský výrobně-skladový areál v ČR, který distribuuje své produkty prostřednictvím specializovaných velkoobchodů, obchodních řetězců a realizuje rovněž přímé prodeje koncovým zákazníkům. Největší pýchou jsou špičkové technologie, které zaručují šetrné a zejména rychlé zpracování i přebalování především tuzemské zeleniny a ovoce.
Adresa nového sídla přitom nebyla vybrána náhodně. Nalézá se totiž na pomezí pěstitelských oblastí Litoměřicka a Polabí, kde jsou hlavní dodavatelé zeleniny a ovoce pro AGRIMEX. Díky tomu proces zpracování české suroviny, která se sklízí ve fázi nejvyšší zralosti, probíhá pouze v řádech hodin, navíc bez umělých konzervantů, barviv či stabilizátorů. Kvalitní, šokově zmrazená surovina si tak zachovává charakteristickou chuť, barvu, vůni a vysoký obsah nutričních látek, vitamínů či enzymů. Špičkovou jakost produkce AGRIMEXU potvrzují pravidelné kontroly a audity, kterými společnost velmi úspěšně prochází. Mezi ně patří i certifikace IFS (Interational food standard) či HACCP.

Allrestaurants - AGRIMEX VESTEC - Panenske Brezany, جمهورية التشيك Allrestaurants - AGRIMEX VESTEC - Panenske Brezany, جمهورية التشيك Allrestaurants - AGRIMEX VESTEC - Panenske Brezany, جمهورية التشيك Allrestaurants - AGRIMEX VESTEC - Panenske Brezany, جمهورية التشيك Allrestaurants - AGRIMEX VESTEC - Panenske Brezany, جمهورية التشيك

التصنيف حسب أنواع المطابخ

NEWSLETTER

البريد الإلكتروني: 

 

نــادي الـطـبـاخـيـن

شـركـات خـدمـات وتـزويـد الـمـطـاعـم

x
X