KRASNO (متنوع وعام)

Allrestaurants - KRASNO - Valasske Mezirici, جمهورية التشيك

العنوان: Hranicka 430, 757 01 Valasske Mezirici, جمهورية التشيك
الهاتف: +420571855111 الموبايل: * الفاكس: *
الموقع الإلكتروني: http://krasno.cz البريد الإلكتروني: *

Během krátké doby se z malé zastaralé lokální provozovny v srdci Valašska stal moderní podnik, který zaujal místo mezi 5 největšími českými výrobci masa a masných výrobků. Společnost výrazně investovala do modernizace výroby, přičemž veškeré investice byly realizovány tak, aby podnik vyhovoval přísným evropským normám.

Výrobky z Krásna lze v současné době nalézt u řady obchodních řetězců a maloobchodních sítí, stejně jako na pultech specializovaných řeznictví. Společnost expanduje na slovenské a maďarské trhy.

V sortimentu společnosti se nalézají mimo klasických výrobků i tradiční valašské speciality. Zákazníci si je oblíbili především pro jejich standardně vysokou kvalitu a pro nezaměnitelnou chuť. Výsledkem dlouhodobé orientace na vysokou kvalitu výrobků je nejen stoupající obliba produktů pod značkou Krásno, ale také řada cen a ocenění. Za těmito úspěchy stojí především zaměstnanci společnosti, kteří k potřebné kvalifikaci přidávají nadšení a obětavost. Díky tomu dnes značka Krásno symbolizuje spojení řeznické tradice s moderní technologií.

Allrestaurants - KRASNO - Valasske Mezirici, جمهورية التشيك Allrestaurants - KRASNO - Valasske Mezirici, جمهورية التشيك Allrestaurants - KRASNO - Valasske Mezirici, جمهورية التشيك Allrestaurants - KRASNO - Valasske Mezirici, جمهورية التشيك Allrestaurants - KRASNO - Valasske Mezirici, جمهورية التشيك

التصنيف حسب أنواع المطابخ

NEWSLETTER

البريد الإلكتروني: 

 

نــادي الـطـبـاخـيـن

شـركـات خـدمـات وتـزويـد الـمـطـاعـم

x
X